ХОР БК С.ПІДЛУЖЖЯ

Започаткований у далекому 1934 році хоровий колектив під орудою Дмитра Ткачука і до сьогоднішнього  дня залишається гордістю села Підлужжя. За роки діяльності хору змінювалися його  учасники та керівники ( Зварун Володимир Іванович, Припхан Марія Олексіївна, Поліщук Галина Миколаївна, Гнатюк Іван Самійлович, Василюк Антон Миколайович, Бойчук Богдан Йосипович, Майданська Леся Зіновіївна, Турик Леся Степанівна), проте незмінною залишилася  любов до народного мистецтва, милозвучної української пісні.
У 1988 році під керуванням Галини Поліщук хоровий колектив здобуває високе звання «Народний».
Активна творча діяльність хорового колективу незабаром дає великі творчі ужинки. Хор завойовує славу глядачів  не тільки у своєму селі, районі та області, але  і  у багатьох країнах світу: Югославії, Румунії, Угорщині.
З 2002 року народний аматорський хор будинку культури с. Підлужжя очолює Ганна Шрейдер.
На сьогоднішній день хоровий колектив –  дружня творча сім’я, яка з покоління в покоління передає свою радість, смуток, біль у піснях. На базі колективу активно діють жіночий та чоловічий вокальні ансамблі, чоловічий квартет, тріо, дуети, солісти.
Репертуар колективу різноманітний. Це  велика палітра народних пісень: побутові, ліричні, лемківські, обрядові. Деякі з них є в обробках сучасних композиторів в авангардному стилі. Немале значення у  репертуарі хору займає духовна музика, авторські твори.

©Фото Івана Постоловського