1 ЧЕРВНЯ ТИСМЕНИЧЧИНА ВІДСВЯТКУВАЛА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

01 червня 2020 року в фоє Народного дому міста Тисмениця відбулося районне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю “Ми – надія твоя, Україно!”.

Голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак, Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник та заступник голови районної ради Ігор Федоришин відвідали це знакове для обдарованої молоді свято.
Тетяна Градюк привітала учнів із Днем захисту дітей і в цей особливий день – день зустрічі з обдарованою молоддю Тисменицького району – подякувала вчителям і наставникам за натхнення і терпіння у вихованні молодого покоління, дітям – за старанне навчання та невтомну працю в розвитку своїх талантів, батькам – за постійну допомогу і підтримку. Побажала всім успіхів і процвітання, здоров’я та всіляких гараздів. До привітань долучився також і голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак.
Керівники району нагороджували різними відзнаками та преміями вчителів, творчих керівників і спортивних тренерів, вихованців, переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів та районної премії “Обдаровані діти Тисмениччини” за досягнення і високі результати у здобутті знань і перемог у 2019-2020 навчальних роках.
Вже дев’ять років поспіль відповідно до рішення Тисменицької районної ради присуджується премія “Обдаровані діти Тисмениччини”, яка є найвищою в районі відзнакою для підтримки обдарованих дітей, що проживають та навчаються на території району. Премія вручається, як правило, до Міжнародного дня захисту дітей і присуджується у трьох номінаціях за результатами конкурсу: “Учень року”, “Спортсмен року”, “Творча особистість року”. Переможцям у кожній номінації присвоюється звання Лауреата премії Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини” з виплатою грошової винагороди в сумі десять тисяч гривень та вручається диплом і нагрудний знак Лауреата премії. Наставникам переможців за належну підготовку виплачується грошова винагорода в сумі п’ять тисяч гривень.
Так, за результатами конкурсу премію Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини” цьогоріч здобули:
– в номінації “Учень року” – Слатинський Віктор Павлович, 2004 р.н., с. Старі Кривотули;
– в номінації “Спортсмен року” – Сисак Діана Михайлівна, 2007 р.н., с.Липівка;
– в номінації “Творча особистість року” – Турик Наталія Ігорівна, 2005 р.н., с. Клубівці.
За підготовку переможців премії винагороду в сумі 5 000 (п’ять тисяч) гривень 00 копійок (до видачі) отримали:
– вчитель французької мови Старокривотульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семчук Марія Михайлівна;
– тренер-викладач Тисменицької ДЮСШ Гелетій Марія Романівна;
– викладач Тисменицької дитячої школи мистецтв ім. Йова Княгиницького Теличкан Надія Василівна.
Заохочувальну грошову винагороду в номінації “Творча особистість року” одержав Пасічний Мирон Володимирович (м. Тисмениця) у сумі 5 000 (п’ять тисяч) гривень.
Грамотами та грошовими преміями нагороджено також юних митців, переможців обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів-конкурсів та їх наставників, викладачів районних дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтв.
Творче свято супроводжувалось музично-пісенними композиціями у виконанні юних талантів Тисменицького району.
Тисменицька районна рада і надалі сприятиме розвитку наукового, творчого й інтелектуального потенціалу в Тисменицькому районі, адже в юному поколінні – наше майбутнє, а належний рівень навчання і розвитку дітей, необхідне матеріально-технічне забезпечення освітніх закладів району – запорука добре підготовленого до професійної освіти молодого покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *