02 червня у Народному домі м. Тисмениця розпочали свою роботу члени журі відбіркового туру дистанційного районного конкурсу української сучасної пісні «Майбутнє України».

Для перегляду було представлено 54 відеокліпи 27 конкурсантів, які представляли клубні установи населених пунктів: Клубівці, Милування, Липівка, Марківці, Одаї, Старий Лисець, Чукалівка, Красилівка, Старі Кривотули, Чорнолізці, Вільшаниця, Драгомирчани, Хом»яківка, с-ще Єзупіль та м. Тисмениця, а також вокальний відділ Тисменицької дитячої школи мистецтв імені Йова Княгиницького.
Члени журі: Попадинець Христина Романівна – начальник відділу культури, молоді та спорту Тисменицької районної державної адміністрації, голова журі; Глодов’юк Любов Володимирівна – завідуюча методичним кабінетом відділу культури Тисменицької райдержадміністрації, секретар журі; Федорняк Наталія Богданівна – директор Єзупільської дитячої музичної школи; Кіловата Діана Ярославівна – викладач вокалу Тисменицької дитячої школи мистецтв імені Йова Княгиницького, естрадна співачка; Чигер Олег Олександрович – кандидат мистецтвознавства, викладач вокалу Університету імені Короля Данила, автор та виконавець українських естрадних пісень оцінювали виступи конкурсантів за такими критеріями:
– Творча фантазія – відповідність стилю, самобутність, художня цінність, етнографічна точність, оригінальність, розкриття теми, образність, якість музичного матеріалу;
– Емоційність, артистизм – яскравість виконання, художнє враження і виразність;
– Техніка виконання – вокальні дані і майстерність володіння голосом, манера виконання, художнє втілення, інтонаційність, цілісність композиції, відповідність репертуару для вікової категорії конкурсанта;
– Якість фонограми «-», «-1»;
– Зовнішній вигляд, сценічна культура – відповідність сценічного костюму тематичному образу твору, дизайн, сучасність, новаторство і творчий підхід, силуети форм і колірного рішення, художній задум, реквізит.
За голосуванням та рішенням журі у фінальний тур дистанційного районного конкурсу української сучасної пісні «Майбутнє України» пройшло 15 учасників відбіркового туру, а саме:
Молодшу вікову категорію на Гала – концерті представлятимуть:
– Антошків Божена ( с. Клубівці);
– Марцінко Оксана ( с. Клубівці);
– Герман Евеліна ( с. Милування);
– Солодка Аліна ( с. Радча);
– Кавецький Павло ( м. Тисмениця);
– Кравчук Віра ( м. Тисмениця).
У середній віковій категорії виступатимуть:
– Петрів Тетяна ( с. Чорнолізці);
– Кузенко Марія ( с. Милування);
– Грицак Ірина ( с. Хом»яківка);
– Гуменяк Вікторія ( с. Старий Лисець);
– Яцук Юлія ( с –ще Єзупіль).
Фіналістів старшої вікової категорії представлятимуть:
– Феденько Тетяна ( с. Старий Лисець);
– Пилипів Оксана ( с. Чукалівка);
– Щербін Христина ( с. Красилівка);
– Зборовська Валерія ( с. Старі Кривотули).
Інформацію підготувала Любов Глодов»юк, секретар журі, зав. методичним кабінетом відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *