ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ РОЗІГРАШУ КУБКУ З ФУТБОЛУ ПРИСВЯЧЕНОГО ГЕРОЮ УКРАЇНИ В’ЯЧЕСЛАВУ ЧОРНОВОЛУ ВІДБУЛИСЬ НА СТАДІОНІ В С. РАДЧА ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ

14 червня на стадіоні у с. Радча відбулися фінальні змагання розіграшу Кубка з футболу, присвяченого Герою України В’ячеславу Чорноволу.

Турнір був заснований у 2000 році в першу річницю загибелі лідера Народного Руху України. Згодом турнір набув статусу районного. Тепер за Кубок В.Чорновола змагаються учасники чемпіонату та першості Тисменицького району з футболу.
Цьогоріч на фінал турніру завітали голова Івано-Франківської обласної державної адміністраці Віталій Федорів, голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, начальник відділу культури, молоді та спорту Христина Попадинець, керівник апарату районної ради, голова районної організації «Народний Рух України» Ярослав Єфімчук, голова районної федерації з футболу Василь Кобльовський, сільські голови с. Клубівці та с. Радча.
За перемогу у фіналі змагалися збірні команди сіл Клубівці та Братківці. З рахунком 1:0 перемогу в цьогорічних змаганнях отримала команда с. Братківці.
Учасників фінальних змагань та переможців привітали голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, голова районної ради Тетяна Градюк, начальник відділу культури, молоді та спорту Христина Попадинець та керівник апарату районної ради Ярослав Єфімчук.
Завершилось футбольне дійство традиційно святково та урочисто: команди-фіналісти Кубка пам’яті Чорновола були нагороджені медалями, а переможець отримав Кубок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *