ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗДОБУТТЯ РАЙОННОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ РОМАНА ФЕДОРІВА В ГАЛУЗІ ЛІТЕРАТУРИ, ТА МИСТЕЦТВА

З 15 липня до 15 вересня 2020 року здійснюється прийом конкурсних творів комісією з питань присудження премії імені Романа Федоріва.

Районна премія імені Романа Федоріва є найви­щою у районі відзнакою за вагомий внесок у розви­ток літератури та мистецтва.

Премією відзначаються високохудожні твори літератури та мистецтва, які стали помітним явищем в мистецькому, духовному та культурному житті Тисменицького району, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять співвітчизників, пропагують духовну культуру, національну свідомість, патріотизм, традиції та самобутність українців і спрямовані на державотворення незалежної, суверенної, економічно і духовно багатої України, виховання в громадян почуття любові до Батьківщини, поваги до минулого і сучасності.

На здобуття Премії висуваються кандидати, які є уродженцями, проживають чи працюють в Тисменицькому районі, а також автори, у творах яких висвітлюється історія, культура, суспільне життя району.

Положенням про Премію установлено чотири річні премії у таких номінаціях:

– художня література (поезія, проза, літературний переклад, драматургія, гумор, твори для дітей і юнацтва);

– науково-публіцистична література (журналістика, публіцистика, краєзнавство та історія);

– аматорське та музичне мистецтво (музика, пісенний жанр, театральні вистави, теле- і відеофільми, концертні та радіомовні програми);

– образотворче та народне мистецтво (фотомистецтво, живопис, графіка, скульптура, ткацтво, розпис, вишивка, декоративно-композиційний жанр, різьблення, гончарство).

Лауреатам Премії виплачується грошова винаго­рода і вручається Диплом і Почесний Знак.

Висування кандидатів на здобуття Премії окремо в кожній номінації проводяться літературними творчими спілками, відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, відділом освіти районної державної адміністрації, редакцією комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ”, громадськими організаціями мистецького і просвітницького спрямування та іншими творчими організаціями.

Конкурсні твори приймає Ігор Федоришин – заступник голови районної ради за адресою: вул. Галиць­ка, 17, м. Тисмениця, каб. 302.

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради від 13 липня 2020 року №185/113-р “Про склад комісії з питань присудження премії імені Романа Федоріва”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *